Začalo to dámskou jízdou...

27. listopadu 2015 v 3:07 | Anex |  V noci

Na dámičky

Dlouho už tu nebyla žádná povídka z šílený párty, tak to musím rychle napravit. Začnu ale zlehka, a to jak se baví holky. Ono to je totiž kolikrát horší, než když jdeme s chlapama. Tak se totiž aspoň trochu hlídáme, abychom na ně udělaly dojem. Ale jakmile můžem dělat to, co chceme a je nám jedno, co si myslí ostatní, tak to je vždycky peklo. Hlavně pro ty kolem nás. Protože my jsme queens!

Jak platí známé pravidlo:


Začalo to takovým klasickým holčičím večerem ve dvou, kdy si dvě uvědomělé dospělé mladé ženy dají skleničku vína a budou nad ní spekulovat o hloubce života a fungování světa. No, nechci předbíhat, ale úplně se nám to nepovedlo...
Teda jako víno bylo, ale z jedné skleničky se vyklubala jedna láhev. Pro každou.

Během dvou litrů vína a krabičky cigaret toho stihneš dost probrat. Ale samozřejmě, že hlavním tématem jsou naši milí nedokonalí muži. Protože kdyby byli dokonalí, tak nemáme co probírat. A pžiznejme si, že by to byla škoda. Když už se tohle téma vyčerpá, tak se většinou (už ke konci flašky) přechází k problémům, které máme samy se sebou. A převážně ty fyzický. Jedný se nelíbí zadek, druhý nos, třetí prsa.
A já nevim, čim to je, ale poslední dobou se mi stává, že si s kamarádkama často porovnávám a zkoumám prsa. Čistě z vědeckýho hlediska. Jako je fakt zvláštní, že jsou tak jiný. Ale pořád nechápu, co na tom ty chlapy tak fascinuje.


Když už máš i tohle za sebou, pizzu (která nesmí ve 2 ráno chybět) snědenou, víno vypitý, cigára vykouřený, tak je čas posunout se mezi lidi.
Jelikož jsme vyrazily trochu pozdě, tak většina slušnejch podniků už skoro zavírala. Ale jsme v čechách, tady se to vždycky dá nějak vyřešit. Vlastně nejlepší je, když přijedeš do končící párty, kde je barman sám tak pod obraz, že ti ani nedělá čárky. To se pak pije jedna báseň a peněženka netruchlí. Akorát barman při ranním zrcaldu asi bude.

Pak přijde chvíle, kdy sluníčko začíná vystrkovat první paprsky a tobě nezbýva nic jinýho, než se přesunout do ušmudlanejch nonstopáčů, kde se vznášejí trosky minulého večera. Mejkap se roztejká od dveřím k dívčím záchodkům a rumový opar ti podráží nohy. Krása pohledět. Ale bez pár promilí v krvi to nedoporučuju.
Obzvlášť ne ve Fanku. A obzvlášť ne s kamarádama, který jdou ze Šapa. Ale vypadaj spíš jak kdyby přišli ze šapitó.

Někteří se kroutí jak gymnasti, jiní balancují jak medvědi a někteří si dokonce myslí, že jezdí na imaginárním koni. Ae většina z nich připomíná pokřivené klauny. Hlavně bohužel dámy s líčením, které se hodí teď spíš na Jokera.

Jelikož jsem dobrá duše, tak posbírám polehávající Betty a nazuju jí druhou botu na 12 centrimetrovym podpatku. Vážně nechápu, proč to nosí, když je vždycky tak na káry, že nedokáže chodit ani v žabkách, vlastně ani na vlastních nohách. Hodim si přes rameno její falešnou Pradu a ušklíbnu se. Přes rameno totiž spatřim místní záchody. Věřte mi, radši se necháte zavřít na tejden do domu hrůzy, než absolvovat tohle. Naštěstí taxík už čeká. Ale nenastupujeme samy. V poslední chvíli příbíhá Márty a Barry. Ve čtyřech se kodrcáme přes centrum až na samotnou periferii města Prahy. Betty padá hlava ze strany na stranu. Hehe, vlastně nejen hlava. Jenom se modim, aby se nepoblila. Pětikilo navíc fakt nemáme.

Betty za pomoci kluků odtáhnu do postele. Sundavání jejích bot je dost podobný pohádce jak dědeček tahá řepu. Pževlíkání do pyžama už nechávaj kluci na mně a vydávají se na průzkum domu. Po chvíli se vydám za nima a když orazím do kuchyně,tak Márty zrovna otvírá ledničku. Bigno, RUM! Cola se tu zrovna moc nevede,a tak k zapíjení postačí i klasická Poděbradka. No co, lepší jak drátem do oka. Hlavně, že to teče. A že máme alko.Bez hudby neni žádná párty, a tak si zapínáme nějaký ty drumce.


Podívám se na hodinky

7:55Tady párty zdaleka nekončí! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama