Nechci žít ve stínu!

2. prosince 2015 v 1:20 | Anex |  Sama
Chci zazářit. Už od malička chci být hvězdou a určitým vzorem pro ostatní. Nechci žít ve stínu schovaná před reflektory.
Nevadí mi, že se můj život propírá mnoha hubama. Že mě lidi hodnotí a kritizují. Buď je inspiruji, nebo aspoň odradím od špatných rozhodnutí. Ale i to je svým způsobem prospěšný.

Chci být vidět, slyšet. Chci vám něco dát. Něco ze sebe. Nějakou svou podstatu, která pomůže formulovat další rozhodnutí a myšlenky. Chci něco dokázat. Ale nemusím být nejlepší na světě. Mně úplně stačí, když vykouzlím úsměv na tváři jen jednomu jedinému člověku, protože ten pocit, že děláš něco správně je k nezaplacení. Tak krásně hřeje u srdce.

Je hrozně těžký se v životě rozhodnout, co vlastně budeš dalších 40, možná i 50 let dělat...Nejdřív jsem chtěla být herečkou. Takovou tou slavnou, kterou lidé zdraví na ulic a fotí se s ní.
Ale bohužel také propírají její život do nejmenších detailů.

Pak jsem zatoužila po kariéře tanečnice, jelikož se na podiu cítím nejlíp. Ale tak zas nejde jen tak jednoduše měnit svět. Pokud nejsi Parris Goebel.

Když už jsme u toho světa, tak mi také hlavou prolétla myšlenka na karéru ekologiscké aktivistky zachraňující ohrožená zvířátka a umírající planetu.

Nakonec to všechno dopadlo jinak. Sice mě pořád bude někdo hodnotit a zkoumat. Bude se veřejně řešit můj soukromý život. Ale budu pro někoho motivací a budu mu moci ukázat cestu, kudy jít. Lidi mi budou naslouchat.
Budu moci pomáhat těm, kteří to potřebují, a zároveň rozvíjet dál ty, kteří mají talent.
Rozhodla jsem se, že si pro svůj život vyberu důležité povolání, které je spíš poslaním.

Budu motivovat a vzdělávat.
Rozhodla jsem se býti učitelkou. Což je v dnešní době něco jako superhrdina. Dobrovolně se snaží zachránit svět přes všechny nepřízně osudu. Ale já začínám u toho nejdůležitějšího, co náš svět do budoucna nejvíce ovlivní - u dětí.


Kecám. Vždycky jsem chtěla bejt superhrdinkou
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama