Hvězdičky v očích

28. ledna 2016 v 0:47 | Anex |  V noci

Ples

Co si budeme povídat, drahé dámy, chlapi v oblecích jsou prostě proklatě sexy. To ví i Barney Stinson. A co když se jich takhle sejde plná Lucerna? Ach, to srdíčko plesá a teplota stoupá.
Tak jsem si jednou s mojí krásnou kamarádkou, za kterou se všichni chlapi furt otáčej vyrazila na ples mýho mladšího sourozence. Tak jako abych tam nenudařila sama. Když už jste někde s rodiči, tak většinou nemusíte sahat hluboko do kapsy a projeví se zde velmi příjemný sponzoring dobré nálady a dostatku alkoholu.

Sourozenec byl ostužkován, rodiče si trsli a my jsme pokukovaly po okolních stolech, ale kocourci v nedohlednu. Nebo byli snad ještě pod zákonem. Ale nic pro nás.

Po všech proslovech a snad všechn známých klasických písních, kdy se parket Lucerny zaplnil po okraj kroužícími páry se v sále zhaslo a z reprodukotů se ozvalo: "Jou, oukej, zdraví vás Ego!" Rodiče se na sebe podívali a se slovy:" Tak se tu děti bavte a přijďte domu po dvou - nohách samozřejmě!" Se rozloučili a odešli. Můj drahý sourozenec už se někde dávno ztratil a my se konečně rozhodly zamířit na parket. No vlastně jsme se cestou stavily ještě na baru.


Moje kamarádka B. byla vždycky magnetem na krásný kluky. No a když jsme někam chodily spolu, tak jsem jí buď fandila, nebo jsem zůstala s jeho kamarádem. Ale víte co, vždycky jsem byla až ta druhá. Až do tohoto dne.

Žijeme len raz se měnilo na další pecky a my jsme si krásně trsaly ve dvou, ale po chvíli jsme zpozorovaly, že se k nám "nenápadně" blíží dva borci. Jeden byl fakt nádhernej. Tmavý oči, tmavý vlasy, pod oblekem se mu rýsovala namakaná postava. No a pak tu byl jeho kámoš.
Jako taky docela namakanej blonďák, ale přeci jenom na tohohle fešáka s hollywoodskym úsměvem neměl. Zamířili k nám.
Achjo, zas na mě zbyde kamarád. Ale co, jsem zvyklá. I když. On jde ke mně. Doprdele. On jde fakt ke mně!
Chytil mně za ruku. "Ahoj, ja som A. Si krásna."
Máloco je víc sexy jak slovenština v podání totálně nádhernýho týpka. Začaly se mi podlamovat kolena.
Tančili jsme spolu. Točil mě jak princeznu. A pořád se tak nádherně usmíval. A pak si mě přitáhl blíž...
Přivinula jsem se k němu a mrkla jsem na kamarádku, která tancovala s tím druhým. Jaká smůla - byla v tu chvíli šťastně zadaná, tak mi mrknutí jen vrátila.

Z repráků zazněl ploužák. A je to tady. Odtáhl se a podíval se mi do očí. "Máš najkrajšie oči na svete."
A políbil mne.

Po pár dalších písničkách, které jsme plně věnovali jeden druhému nám někdo zaklepal na rameno. Kamarád. Prý jestli se nepřesunem. B. se moc nechtělo, ale když viděla moje zaláskovaný hvězdičky v očích, tak tedy souhlasila.
Šli jsme si pro kabáty, ale když jsem si chtěla nandavat ten svůj, tak A. nedal jinak a gentlemansky mi do něj pomohl. Hvězdičky se rozzářily ještě více. A když mě v tramvaji držel, abych náhodou nespadla a přitom mě něžně líbal, tak se z hvězdiček málem stala sluneční erupce.

V klubu jsme si dali pár dalších drinků a opět jsme si zatancovali. Potom jsme seděli a povídali si. Tenhle božský A. nejen, že byl gentleman, on byl taky chytrý, vtipný a strašně, ale nehorázně sexy. A jako jeden z mála kluků mi v mém lehce ovíněném stavu stahovat šaty dolu, ne nahoru. Ale čas uíhal a noc se pomalu začala chýlit k ránu a Popelka musela domů.

Dali jsme si kontakt a dlouho, velmi dlouho jsme se loučili. Byl v Praze jen kvůli mistrovství,takže druhý den odjížděl zpět na Slovensko. Vždycky, když si na něj vzpomenu, tak se mi po tváři rozline takvý ten hvězdičkový úsměv.

Dokonalí muži existují, dámy! Ale bohužel nerostou u nás. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama