Březen 2016

Unfriend

30. března 2016 v 16:36 Oni

Odebral si mě z přátel - co v dnešní době tahle věta znamená?

Znám opravdu jen hrstku lidí, kteří nejsou na sociálních sitích a v podstatě skoro nikoho, kdo by nebyl na facebooku. I když už mi je přes 20, tak stejně přijdu domu, zapnu počítač a moje první stránka, kterou otvírám, je právě facebook.
Tak nějak jsme si na tuhle stránku, kterou spustili 4.února 2004, zvykli tak, že si bez ní život neumíme moc představit.
Já sama hraju občas nějaké online hry, navštěvuju další stránky a pro své vlastní pohodlí, abych nemusela vymýšlet další hesla a složitě se zaregistrovávat, tak používám přihlášení přes facebook.


Ať chceme nebo ne, tak tahle síť ovládá naše životy, hledáme přes ní práci, prodáváme oblečení, domy, získáváme nové přátele, a taky je ztrácíme.

Deník alkoholika

10. března 2016 v 0:09
Tak jsem se po Silvestrovské přehnané kalbě rozhodla abstinovat. Přišla jsem tím o spoustu kamarádů. Teď bych si měla říct, že jsem poznala právě ty pravé, ale tím si nejsem jistá, protože mi nezbyl skoro nikdo. Jestli můžu říct, že jsem byla v něčem dobrá, tak to byla kalba. Byl jsem docela vtipná, pořád jsem něco dělala, účastnila jsem se všech šíleností a celkově jsem byla pro každou špatnost. Je ale teď tak strašný, že nekalim? To už jako nejsem tak dobrej společník bez toho?! Nebo co se děje?!

Jak jinak

2. března 2016 v 22:42 | Anex |  V noci
Ozývají se rány na dveře. Sakra, na moje dveře. Co se mi to děje?! Asi mi praskne hlava!
"Vypadni už z tý kabinky, taky tam potřebujeme!"
S námahou se zvednou a vypotácím se ven. Co se to děje? Vždyť jsem měla jen tři piva a dva drinky od barmana. Nenechala jsem je nikde ležet, na to si dávám pozor. Ale proč se mi tohle děje?
Rychle do sebe klopím další půllitr vody. Už to ve mně žbluňká jak v rybníku. Nějakým záhadným způsobem dopluju do naší lounge za ostatními a za chvilku mi před nosem stojí další sklenice vody.
Jak se sakra tohle stalo?!