Deník alkoholika

10. března 2016 v 0:09
Tak jsem se po Silvestrovské přehnané kalbě rozhodla abstinovat. Přišla jsem tím o spoustu kamarádů. Teď bych si měla říct, že jsem poznala právě ty pravé, ale tím si nejsem jistá, protože mi nezbyl skoro nikdo. Jestli můžu říct, že jsem byla v něčem dobrá, tak to byla kalba. Byl jsem docela vtipná, pořád jsem něco dělala, účastnila jsem se všech šíleností a celkově jsem byla pro každou špatnost. Je ale teď tak strašný, že nekalim? To už jako nejsem tak dobrej společník bez toho?! Nebo co se děje?!


Dneska jsem si dala 3 skleničky vína a přemýšlím nad tím, že se vlastně lidi v opilosti mají dobře.
Ostatní jim připadají hezčí, problemy se hodí za hlavu, užíváš si moment, a i když děláš něco špatnýho,tak si o druhej den většinou nepamatuješ, takže se vlastně nic nestalo, přitom se toho dělo hodně.
Chápu, proč alkoholici radši prožívají tohle delirium, ale zase na druhou stranu to má dost špatných stránek.
Vezměte si ráno.
Hlava bolí, myšlenky hledají navazující klubko niti a lověk (pokud se pamatuje),tak občas lituje svých slov, činů a rozhodnutí.
V opliosti totiž říkame a děláme to, na co normálně nemáme odvahu. Já mám tu výhodu, že jsem svůj život založila na upřímnosti, takže i když něco plácnu, tak vím, že bych to v normálním životě stejně někdy prohlásila nebo že jsem o tom plně přesvědčena.

Co z toho tedy vyplývá?
Jednou za čas je třeba se vypnout. Ale taky je třeba mít kolem sebe ty správný lidi, který vždycky pomůžou a nenechaj se vás vykoupat se v tm špatnym_ A i když se stane něco špatnýho, tak to prostě přejdou, protože jste byli moc a z toho dne si stejně nic nepamatujeete.

Celkově je potřeba mít kolem sebe v životě ty, který vás podopoří, pomůžou a poradní. Nebude jich 50, ani 20. Spočítáte je na prstech jedný ruky, ale zato budou lidi na celej život, který nechete opustit a oni nechtějí opustit vás.

Já naštěstí takové mám, i když jsou v různých koutech republiky tak vím, že přes malou chvíli, kterou spolu strávíme,tak to bude stát za to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stuprum stuprum | Web | 10. března 2016 v 0:46 | Reagovat

Máš mou plnou podporu, hlavně už nepij. Není hrozivější metly na světě...

2 Fredy Fredy | Web | 10. března 2016 v 9:22 | Reagovat

tak hodně štěstí přeji já nechlastám a mám se bez toho parádně :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama