Líbáš jako ďábel

12. dubna 2016 v 16:46 | Anex |  Ve dvou
Prostě se to stane. Přijdeš do baru a najednou ho tam uvidíš. Perfektně upravenej kluk v saku s úsměvem hollywoodský hvězdy a takovou tou šibalskou jiskrou v oku. A ty jdeš do kolen.
Škoda jen, že nejsi ta perfektní dlouhonohá štíhlá modelka, která by k němu pasovala.

Ale i tak se nesměle posadíš, určitě přitom převrhneš alespoň jeden půllitr od piva, a snažíš se netrapně připojit do konverzace. U stolu vás sedí pět. A ty, i když jsi přišla s kamarádkou, tak se pořád snažíš nenápadně pozorovat to božský stvoření. Samozřejmě po pár minutách zjistíš, že zas tak božský neni. Protože nikdo nemůže být dokonalý.
Ale sakra, nesmí na mě takhle mrkat.Poslední dobou se mi stává, že nejhezčí kluci se o mě zajímají, když jsem nenamalovaná a s drdolem. Jo a nejlíp po tréninku.
Což mi teda přijde dost nepochopitelný, když jsem oplácaná dvacítka, s malejma křivejma zubama a jakousi neurčitou barvou vlasů.
No a teď zpátky k příběhu.

Za večer padlo pár drinků, panáků i piv a jelikož bylo pondělí, tak to byla už třetí hospoda odkud nás vyhazovali, že zavírají. Ale jak nám hladinka alkoholu stoupala, tak noc byla (i v 5 ráno) přeci ještě mladá. A já jsem hlavně mínila strávit s timhle fešákem co nejvíc času. Tak jsme vyrazili na naší (tentokrát poslední zastávku) - do Pekla. Zůstali jsme poze čtyři stateční, a to jeden pár, já a pan Hollywoodskej úsměv. A tenhle počet je naprosto ideální na stolní fotbálek. Srdíčko mi zaplesalo. Pokud můžu říct, že jsem v něčem fakt dobrá, tak je to párty a stolní fotbálek. Na holku, samozřejmě. Objevila se mi tedy příležitost se blýsknout.

Začali jsme hrát.Obě strany byly velmi vyrovnaný.Adrenalin stoupal.
Góóóóóóól!
První zápas jsme těsně vyhráli.
"Ty jsi tak šikovná a charismatická ženská," zašeptal mi do ucha.
Ne jen tak obyčejně, ale tak, že se ti rotřesou kolena, v břiše prolítne hejno motýlků a po celým těle tě jemně zamrazí.

Druhý zápas prohráváme a chystá se rozhodující kolo. Všechno, nebo nic.
Zápas je napínavý, míček zůstává ve hře velmi dlouho. Adrenalin dosahuje vrcholu!
Joooo!Podaří se mi šikovně zasunout míček do brány a dostáváme se do vedení. V zápalu boje jsem najednou za svůj gól odměněna. Dostávám jeden letmý polibek.
To mě tak rozhodí, že za chvilku prolétává míček naší brankou.
Naše ruce se lehce dotknou a mým tělem projede elektrizující zachvění.
Poslední míček a..... vítězíme!!!

Oba dva to cítíme. Pulzující energie promíchaná se slastnou euforií.
Sotva naši protihráči zmizí na bar, hladově se k sobě blížíme. Nejdříve malý polibek. Ochutnání vítězství.
Nevěřím tomu, že já jsem teď a tady s ním. Postupně se do sebe noříme víc a víc, všechno kolem nás přestává existovat. Stále mi šeptá, jak jsem jiná, úžasná. Svět kolem nás se rozplývá....

Ale jelikož žijeme ve světě, kde nic není dokonalé, tak jeho ruka tlačící tu mou "dolu" mě rychle navrací do reality.
Jistěže, zas věc na jednu noc. Podívám se na něj s otázkou v očích.
"Hrozně bych tě teď chtěl. Ty nevíš, co se mnou děláš!"

Pfff. Dobře, jsme oba nezadaní, mladí a chtiví, nejsem zcela proti krásnejm večerům, který můžou bez závazku dopadnout takhle, ale když se mistr rozhodne vyjmenovat všechny hnusný kouty pajzlu ve kterym sedíme, tak ze mě vzrušení vyprchává. Ale celé to totálně zazdí když mojí nabídku dalšího shledání a možnýho příležitostního zlobení opakovaně přerušuje tvrzením, že my dva se už nikdy, NIKDY neuvidíme.

Sorry kámo, ale tohle teda ne. Nejsem nějakej levnej hadr, kterym si vytřeš podlahu a pak ho zahodíš a nikdy si na něj nevzpomeneš. Protože na mě se kurva nezapomíná.

Co z toho plyne?
Milé holky, i když třeba jste takový průměrný (spíš hnusnější) baby jako já, tak pořád máte šanci na totálně dokonale krásnýho týpka. Pak už je ovšem jen na vás, jak moc si ho připustíte k tělu. Stačí být jen přirozená a nehrát si na fiflenu. Jo a umět dobře stolní fotbálek.

Tak držím palce! 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Weiler Weiler | Web | 12. dubna 2016 v 18:12 | Reagovat

Já to nepochopil. Měl jsem za to, že dokonale krásnej týpek byl nakonec antagonistou příběhu. Proč by o něj teda měly ty průměrný, nenafiflený holky stát? :D

2 Anex Anex | Web | 14. dubna 2016 v 12:06 | Reagovat

[1]:  Protože je to hajzlík. A zlobiví kluci jsou vždycky dost přitažlivý.
Ať už je holka průměrná, nebo topmodelka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama