Děti prázdnoty

9. června 2016 v 14:10 |  Oni
frrrk
bílý prášek mizí v nose poměrně mladýho škovnýho kluka. Kluka kterej chodí pravidelně do práce, má nějakej životní cíl, rodinu, chce mít jednou manželku a děti. Je mu už něco přes dvacet, má po škole s maturitou, studuje vysokou.
Ale je pátek a velká akce.

polk
Zelená pilule s vyraženým motivem boxera mizí v ústech krásné brunetky. Zapíjí to pivem a směje se přitom s kamarády. JE hubená, potetovaná s nádherným úsměvem. Ideál dnešní doby. Už pár let má skvělýho přítele, hotovou střední a načatou vysokou. Chtěla by strašně moc cestovat po světě.
Ale dneska je pátek a velká akce

fffffuuuh
Dlouhé potáhnutí a slastné vyfouknutí velkého oblaku dýmu za kterým se objevuje nejdříve piercing ve rtu, a nakonec pohledná červenovláska. Přimhouří oči a potáhne si ještě jednou. Přišla z jedné ze dvou prací, které dělá při škole. Vydělává si na studium na vysoké škole, jelikož jí doma moc nepodporují. Maturovala s vyznamenáním.
Ale dneska je pátek a velká akceČím dál tím víc podobných chlapců a slečen lze spatřit v ulicích Prahy. Bezcílně bloumají ulicemi, kroutí se ve světle stroboskopů v podivných polohách, nebo jen sedí a pozorují svět. Hledají sami sebe, svůj smysl života a vysvětlení pro svět tam venku. Někdy je to jen únik od reality, jindy zas už nutkavá potřeba.Jednou zkusíš.
Podruhé můžeš.
Potřetí musíš.Z lidí je mi k zblití, přesto nedokážu bejt sám.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama