Sex s láskou či bez lásky?

6. prosince 2017 v 21:57 | Anex |  Ve dvou
Nedávno po pár sklenkách (ok, tak flaškách), jsme rozproudili celkem zajímavo debatu.
Jak je to vlastně se sexem a citama u mužů a žen? Kde je ta hranice, kdy se z čistýho sexu stává něco víc?
My jsme si vybrali takový tři základní kategorie:

1) NEZÁVAZNÝ SEX
Čistě sexuální vztah, kdy jeden od druhého nic nečeká. Netráví spolu volný čas a v sobotu ráno si jde každý po svém. Může nastat jednou či opakovaně.

MUŽI
Častější typ "vztahu" než u žen. Muži dokáží lépe oddělovat city a pouze uspokojovat své potřeby. Nemají tak často potřebu se vázat a přecházet až k bodu 3.


ŽENY
U žen se tento typ vyskytuje méně častěji, ale v dnešní době plné emancipace a věčného spěchu je i tento způsob "vztahu" častější. Při opakovaném sexu se dřívě či později začnou přimíchavat nějaké city. Pokud to ve správné chvíli neukončí, dopadá to většinou (pro ženu) večerem doma s balíčkem kapesníků, horou sladkostí a deníkem Bridget Jonesové.

2) KAMARÁDSKÝ SEX
Po nějaké době, co se znáte, přijde taková ta chvíle (většinou při alkoholovém opojení), že se rozhodnete na to vlítnout. Řikáte si, že toho druhýho vlastně už dobře znáte, a že by to mělo být v pohodě. To kamarádství to určitě nezkazí.

MUŽI
Ti k tom ani alkohol nepotřebují. Sex je přirozený pud a když se prostě kamarádka (která vypadá docela k světu a vy jste si už vlastně dlouho nevrzli) nabídne, že byste se mohli uvolnit, tak to vlastně nezní jako špatný nápad. Nějakou dobu to může fungovat, ale žena má tuto druhou fázi ve většině případů jako přechodovou (viz níže).

ŽENY
I když ženy tvrdí, že mají kamarády na sex, tak to je většinou jen na určitou dobu. Ve velmi omezených případech se pak opět stanou přáteli, ale ve zbytku jsou tu pouze dvě možnosti: buď spolu začnou chodit, nebo se úplně přestanou bavit. To druhé nastává v případech, kdy sex stojí za prd, nebo se chlap do ženy zamiluje, ale ta ho nechce. Ženy nedokáží příliš dlouho svým citům odolávat a tak se po nějaké době tento typ vztahu přesouvá do bodu 3.

3) SEX Z LÁSKY
Dva, co se milují a užívají si spolu noci plné sladkého milování i pořádný divočiny. Může být sex bez lásky, ale láska bez sexu?

MUŽI
Když muži provozují v partnerském vztahu sex z lásky, tak jim to ale zcela nevyvrací provozovat i sex z bodu 1. Mají to prostě jinak nastavené a pudy jsou pudy. Když partnerka zrovna nechce, a dole je přerváno k prasknutí, tak se to prostě musí vyřešit jinak. Kolikrát to jimi není ani bráno morálně špatně. Je to přeci základní potřeba.

ŽENY
Svému partnerovi se plně oddávají a udělají, co mu na očích vidí. Nepotřebují sex tak často a orgasmus taky není každodenním chlebem. Prostě se přizpůsobí. Berou to velice vážně.

Souhlasíš s tímhle rozčleněním, nebo bys to nějak poupravil/a?
Můžeme opravdu ženy zařadit do kategorie 2, nebo je to pouze přechodné stádium?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama