Monogamní společnost je out?

4. ledna 2018 v 21:42 | Anex |  Ve dvou
Oficiálně je statistika rozvodovosti nad 50%, ale podle mě je to číslo v realitě ještě vyšší. Jsme teda na určtym bodě vývoje společnosti, kdy pro nás přestává byt slib jedné osobě po zbytek života tím nejzásadnějším. Ať už jde jen o vztah, nebo pak tu vyšší metu - manželství. Proč si lidi něco slibují, když pak nemají tendence to dodržet. Většina kamarádů kolem mě má rodiče od sebe, já na tom nejsem jinak. A podle všech studií my, mileniálové, nemáme potřebu se vázat, co se týče vztahů, hypoték a třeba i země, kde budeme žít. Není teda jednodušší rovnou nic neslibovat, nebo se domluvit prostě jinak?
Já sama jsem se s tím setkala, srdci prostě neporučíš. Není to všechno jednoduchý, černobílý.
Tak jsem se rozhodla se s dvěma svými příběhy podělit. Dva zadaní chlapi, co mi zamotali hlavu a sami si ze svého závazku nic moc nedělali....R: Poznali jsme se n letní brigádě asi 3 roky zpátky. Byl o dost strarší než všichni ostatní puberťácký brigádníci. Pořád po mně koukal. Nejdřív mě nijak nezajímal, ale po čase jsem měla ntukání najít někoho rozumnýho na pokec. Ukázalo se, že kromě porozumění, a klidu, který mi do života přinášel, umí i docela slušně pít. Tak po jednom firemním večírku (kterých bylo za léto nemálo) mne políbil. A z polibku jsme přeskočili na další metu a pak až homerun. Asi nejlepší sex, co jsem kdy měla!
Byla jsem s ním tak vnitřně klidná, vyrovnaná...až do chvíle, kdy si jednou přivezl do práce výpomoc. Asi desetiletou holčičku.
"To je moje dcera."
Ugh.
"A mladej čeká doma s manželkou."
Ugh. Ugh.
Tak tohle jsem nečekala. Jenže jsem ho začala mít hodně ráda. Ale nikdy, nikdy v životě bych nesebrala chlapa rodině.
Léto pro nás oba byl únik od reality. Našli jsme v tom druhym to, co nám chybělo. Jenže pak vždycky nastala srážka s tvrdou realitou.Ale srdci holt neporučíš.
Slábili jsme si, že když bude jeden z nás mít cestu okolo, tak se uvidíme. Ale víc si dát nemůžeme...

2) F. můj nejlepší kamarád přišel a řekl, hele poznal jsem týpka, máte dost podobnejch věcí a budete si rozumět.
Pfffff.
Mávla jsem nad tím rukou. Tak určitě. Jenže pak přišel. A během 10 minut jsem věděla, že toho máme společnýho až moc. A taky jsem si rozuměli až moc. Hned první večer. A druhej ještě víc. Jenže pak musel odje pryč. Bohužel mi ještě předtím řekl, že má tak jako vlastně holku. Trochu mě to zamrzelo, jelikož ten víkend byl fakt skvělej. Brala jsem to jako flirt. Přecijen zaslíbil se už jinde...
Jenže když jsem se pak dozvěděla, že se na pár měsíců stěhuje do Prahy, srdce mi poskočilo radostí. A jelikož bydlel s mym nejlepším kamarádem, tak jsem tam začala trávit opravdu hodně času. Snažila jsem si sama sobě vsugerovat, že to byl jen sex, že jsme kamarádi. Jenže pak přišel další sex a ten už nebyl tak čistej a já si začala uvědomovat, že k němu něco asi cítím. A čím víc jsme se poznávali, tim jsme zjišťovali, jak moc jsme si podobní (dokonce máme i stejný heslo na počítač. Náhoda? Nemyslím si.) Tak teď přemýšlím nad tím, jestli je vlastně dobře, nebo špatně, že za pár dní odjede pryč...
Ale my si nic neslíbili, takže on se bude moct vrátit ke svý holce a já ke svýmu zmatenýmu životu. Ale je tohle fér?


Jak to teda vlastně je? Máme se vykašlat na čistou monogamii a dodržovat to, že se ke svýmu zaslíbenýmu partnerovi musíme vždycky vracet?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsi někdy nevěrný/á?

Ano.
Ne.

Komentáře

1 klavesnicetuka klavesnicetuka | Web | 4. ledna 2018 v 22:25 | Reagovat

to je na každém, co si vybere...já jsem tedy věrná...manžela miluji a vážím si ho a jsme spolu x let, nedovedu si představit, že bych mu byla nevěrná

2 stuprum stuprum | Web | 5. ledna 2018 v 1:05 | Reagovat

Přesně tak, promiskuita na každém rohu, dokud budeš moct trkat, v důchodu radit mladým teenagerům, jak si nejlíp užít, tím společnosti nejvíc prospěješ. :-)

Už bys mohla přijít do rozumu, že sex je potěšení chvilkové a život je kurevsky dlouhý! :)

3 taborovky taborovky | 3. března 2018 v 11:25 | Reagovat

Já nevím jak ty...ale já byla na druhé straně barikády ta kterou přítel se kterým mám dvě děti podváděl a čím jsem si kvuli tomu musela projít bych nepřála nikomu

4 taborovky taborovky | 3. března 2018 v 11:31 | Reagovat

[3]: ale je mi jasné že pokud si to nevěděla...tak tě svým způsobem zneužili

5 Padi Padi | 5. března 2018 v 11:30 | Reagovat

No holka, když na sebe pustíš kde co, ještě dřív, než ho poznáš blíže. sex..
Ty jsi ale hloupá. Taková lehčí, co? Chudinko...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama