Říjen 2018

Párty cesta pražskými univerzitami

3. října 2018 v 16:36 | Anex |  V noci

Ráda pořádám akce. Ráda se akcí, kde je spousta mladýh lidí a a lkoholu účastním. A ráda spojuju lidi. A soupeření mezi univerzitami ve finále ty vztahy utužuje taky. Ale klasicky se to nějak zvrtlo a já vzala utužování vztahů mezi univerzitama trochu moc doslova.

Každá univerzita má svou barvu, a tak je v den hokejové bitvy velmi snadno poznat, kdo kam patří. Ale nejde jen o samotný hokej, jde o pivo. Především. A to se začíná pít už před samotným zápasem, kterému předchází pochod.

I když nejsme (co se týče těhle akcí) nejpočetnější, tak průvody na HB bývají skvělé. Začíná se u Strossu a za pravidelného doplňování tekutin, vyřvávání podpůrných hesel a třískání a pískání čimkoliv, co vydávalo zvuk (čím hlasitější, tim lepší), se pokračuje k hale.

Fandění sbližuje. To mi věřte. Po každém gólu objímáš všechny kolem sebe a všude se vznáší takovej ten přiblbej pocit štěstí. A láska ♥ Tý bylo teda na hokejový bitvě docela dost. Stejně jako alkoholu. No, ono to jde vlastně jedno s druhým.

Vyhráli jsme!!!! Zase... a přesunuli jsme se na afterparty, která se konala taky v aréně, ale dole, za tribunami. Zní to skvěle dole za tribunami. Ale vlastně tam bylo strašně málo místa, velká fronta lidí, který se tam nemohli vejít. Ale o to líp se seznamovalo.